Szkolenia, Prace na wysokości, Instruktor Alpinizmu Przemysłowego

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń

[wpseo_breadcrumb]

Szkolenia

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń z zakresu prac na wysokości. Kursy prowadzone są przez mgr Tomasza Żłobińskiego Instruktora Alpinizmu Przemysłowego (Instruktor PZAP, IRATA Member level 3 , OTDL Member level 3)

KURS PODSTAWOWY:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących rozpocząć pracę na wysokości, a także dla osób już pracujących chcących usystematyzować dotychczasową wiedzę, oraz nabyć nowe umiejętności. Prace wysokościowe należą do prac szczególnie niebezpiecznych, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na zapoznanie kursantów z aktualnymi przepisami i normami, dotyczącymi prac wysokościowych. Na szkoleniu podstawowym zapoznasz się sprzętem wykorzystywanym do prac wysokościowych, dowiesz się jak dobrać odpowiedni zestaw oraz jak kontrolować sprzęt przed rozpoczęciem pracy. Nabędziesz nowych umiejętności z zakresu asekuracji i ochrony przed upadkiem z wysokości – tzw. dostęp budowlany, oraz nauczysz się pracy w podwieszeniu i podparciu – tzw. dostęp linowy.
KURS ROZSZERZONY:
Kurs przeznaczony jest dla doświadczonych pracowników wysokościowych, o potwierdzonych kwalifikacjach, poświadczających umiejętności i wiedzę z zakresu dostępu budowlanego i linowego. Kurs prowadzony jest w trybie weekendowym – IV zjazdy. Na kursie poznasz wszystkie zaawansowane techniki linowe, szczegółowo zostanie przerobiony dostęp budowlany, ponadto usystematyzujesz umiejętności z zakresu ewakuacji z wysokości, oraz nabędziesz umiejętności z zakresu ratownictwa wysokościowego.

Pobierz

Zachęcamy do pobrania programu kursu podstawowego oraz rozszerzonego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu oraz dalszej współpracy.


ul. Przemysłowa 55 43-100 Tychy
biuro@alpinator.pl
+48 793 425 695