Malowanie dachów Śląsk

[wpseo_breadcrumb]

CO OFERUJEMY

Wszystkie pokrycia dachowe w wyniku działania czynników atmosferycznych i upływu czasu tracą swoją barwę i atrakcyjny wygląd. Oferujemy malowanie dachów na Śląsku na kolor wybrany przez Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomagamy w wyborze farby odpowiedniej do rodzaju pokrycia dachowego domu i innych obiektów. Usługi zawsze wykonane są terminowo.

Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy wszelkie prace antykorozyjne: czyszczenie, piaskowanie, odtłuszczanie. Swoją ofertę na malowanie dachu kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także instytucji w Tychach, Katowicach i na terenie innych miastach na Śląsku.

Malujemy pokrycia domów jedno- i wielorodzinnych malujemy także dachy kościołów, hal, firm i innych wymagających, trudno dostępnych obiektów, a także profesjonalne czyszczenie i malowanie elewacji i fasad budynków.

 

ILE KOSZTUJE MALOWANIE DACHU?

Cennik ustalany jest indywidualnie, ceny uzależnione są w zależności od wielkości powierzchni, stopnia zabrudzenia i korozji oraz rodzaju pokrycia.

Interesuje Ci usługa malowania dachu? Zamów bezpłatną wycenę!

MALOWANIE DACHÓW TYCHY, KATOWICE – ZAKRES USŁUG 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy renowację wszelkiego typu pokryć dachowych. Zaliczamy tutaj:

 • malowanie dachów
 • mycie czyszczenie dachów
 • impregnacja dachów
 • prace dekarskie
 • malowanie podbitki
 • naprawa i uszczelnianie dachów,
 • konserwacja i montaż rynien i rur spustowych.

 

Wykonujemy malowanie:

 • dachów z blachy i blachodachówki,
 • dachówki ceramicznej,
 • dachówki betonowej i bitumicznej,
 • gontów

 

Oferujemy usługę malowania pokrycia dachu z blachy, a także ceramiczne betonowe, bitumiczne, drewniane, itd. W swojej pracy wykorzystujemy techniki alpinistyczne, podnośniki oraz drabiny. Efekty naszej pracy można zobaczyć w dziale realizacje. Nasza firma alpinistyczna to zespół fachowców, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokościach tj. malowanie dachu.

Zastosowanie technologii natryskowej oraz użycie sprawdzonych farb pozwala na uzyskanie trwałej powłoki malarskiej i dokładne pokrycie wszelkich załamań i zakamarków, zapewniając pewność co do dobrego zabezpieczenia powierzchni dachowej. dzięki temu udzielamy pisemnej gwarancji na realizowane usługi.

JAKIE SĄ ETAPY PRAC

1. Kontrola stanu technicznego pokrycia dachowego
2. Aplikacja chemii w formie piany aktywnej ułatwiającej usuwanie zabrudzeń, mchów porostów itd.
3. Mycie pokrycia myjkami wysokociśnieniowymi.
4. Przed malowaniem dachu następuje zabezpieczenie okien, kominów, koszy oraz miejsc które mogą być narażone na działanie farby.
5. Pokrywanie powierzchni dachu farbą podkładową antykorozyjną (inhibitor rdzy) za pomocą agregatu malarskiego lub pędzla.
6. Aplikacja dwóch warstw farby nawierzchniowej za pomocą agregatu malarskiego.
7. Dokładne posprzątanie miejsca pracy.

 

Gdzie działamy?

Miasta w których świadczymy nasze usługi w województwie śląskim to m.in.: Tychy, Katowice, Bielsko-biała. Częstochowa, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Racibórz, Sosnowiec, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Ruda Śląska,Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.

Twój dach wymaga renowacji, potrzebujesz firmy oferującej profesjonalne usługi czyszczenia, impregnację i malowanie pokryć na Śląsku, a także na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu oraz dalszej współpracy.


ul. Przemysłowa 55 43-100 Tychy
biuro@alpinator.pl
+48 793 425 695