WYCINKA DRZEW TYCHY

ścinanie drzew od górySzukasz oferty na wycinkę drzew w Tychach, Katowicach lub innej miejscowości na terenie województwa śląskiego? Dobrze trafiłeś!

Świadczymy usługi arborystyczne, w których zakres wchodzi profesjonalna wycinka drzew na terenie prywatnych posesji mieszkalnych, nieruchomości firmowych i instytucjonalnych, parków, lasów i terenów przeznaczonych pod inwestycję. Zapewniamy szybką i darmową wycenę wycinki drzew.

Wycinka drzew rosnących w kontakcie z zabudowaniami bądź inną wartościową infrastrukturą jest zadaniem trudnym, wymagającym odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia i sprzętu. Śląsk (Tychy, Katowice, Chorzów, Częstochowa, Zabrze i inne) to główny obszar naszego działanie, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju.

Naszą specjalizacją jest sekcyjna ścinka drzew (od góry) za pomocą technik alpinistycznych lub przy użyciu podnośnika koszowego. Metody te sprawdzają się w szczególności w przypadku bliskiej odległości od budynków, linii energetycznych lub nad ulicami, chodnikami czy też parkingami.

JAKI JEST ZAKRES USŁUG?
USŁUGI ARBORYSTYCZNE

realizacja wycinki drzewW zakres naszych usług wchodzi:

  • wycinka drzew metodą alpinistyczną,
  • wycinka drzew przy użyciu podnośnika koszowego,
  • przycinanie prześwitujące,
  • przycinanie i formowanie korony drzew,
  • skracanie wysokości drzew,
  • wycinanie suchych gałęzi,
  • frezowanie pni,
  • sprzątanie terenu po wykonaniu prac, w tym usuwanie gałęzi

Ile kosztuje wycinka drzew

Cena uzależniona jest od średnicy pnia, struktury korony i dostępności.

Podejmujemy się trudnych zadań – wycinka drzew metodą alpinistyczną umożliwia pracę w ciężko dostępnych warunkach. Dbamy, aby uszkodzeniu nie uległy sąsiednie obiekty tj. dach, rynny, balkony, ściany, jezdnia, chodniki, latarnie, samochody. W tym celu ścinamy je etapami od góry i każdy z fragmentów powoli transportujemy w dół, aż do momentu aż będzie można bezpiecznie powalić pień. Wybierając nas masz pewność, że cała operacja przebiegnie szybko, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasza fachowa ekipa posiada uprawnienia do pracy na wysokościach, a także do pracy przy wycince drzew. Dodatkowo posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt co przekłada się na jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i z zaangażowaniem realizując zlecenia powierzone przez Klienta.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, związanych z trudnymi pracami wysokościowymi.

Nasza specjalizacją jest profesjonalna wycinka drzew, Tychy, Katowice i inne miasta Śląska to główny obszar naszego działania, jednak świadczymy usług na terenie całego kraju.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu oraz dalszej współpracy.


ul. Przemysłowa 55 43-100 Tychy
biuro@alpinator.pl
+48 793 425 695