MALOWANIE DACHÓW ŚLĄSK

Wszystkie pokrycia dachowe w wyniku działania czynników atmosferycznych i upływu czasu tracą swoją barwę i atrakcyjny wygląd. Oferujemy malowanie dachów na Śląsku na kolor wybrany przez Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomagamy w wyborze farby odpowiedniej do rodzaju pokrycia dachowego. Zapewniamy terminową realizację usług.

 

Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy wszelkie prace antykorozyjne: czyszczenie, piaskowanie, odtłuszczanie. Swoją ofertę kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także instytucji. Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, stopnia zabrudzenia i korozji oraz rodzaju pokrycia.

Malujemy pokrycia domów jedno- i wielorodzinnych, kościołów, hal, firm i innych obiektów, a także malowanie elewacji i fasad budynków.

Zamów szybką, bezpłatną wycenę!

ZAKRES USŁUG 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy renowację wszelkiego typu pokryć dachowych. Zaliczamy tutaj:

 • malowanie dachów
 • mycie czyszczenie dachów
 • impregnacja dachów
 • prace dekarskie
 • malowanie podbitki
 • naprawa i uszczelnianie dachów,
 • konserwacja i montaż rynien i rur spustowych.

Wykonujemy malowanie:

 • dachów z blachy i blachodachówki,
 • dachówki ceramicznej,
 • dachówki betonowej i bitumicznej,
 • gontów

Oferujemy pokrycia dachu z blachy, a także ceramiczne betonowe, bitumiczne, drewniane, itd. W swojej pracy wykorzystujemy techniki alpinistyczne, podnośniki oraz drabiny. Efekty naszej pracy można zobaczyć w dziale realizacje.

Zastosowanie technologii natryskowej oraz użycie sprawdzonych farb pozwala na uzyskanie trwałej powłoki malarskiej i dokładne pokrycie wszelkich załamań i zakamarków, zapewniając pewność co do dobrego zabezpieczenia powierzchni dachowej. dzięki temu udzielamy pisemnej gwarancji na realizowane usługi.

ETAPY PRAC

prace na dachu
1. Kontrola stanu technicznego pokrycia dachowego
 2. Aplikacja chemii w formie piany aktywnej ułatwiającej usuwanie zabrudzeń, mchów porostów itd.
3. Mycie pokrycia myjkami wysokociśnieniowymi.
4.
Przed malowaniem dachu następuje zabezpieczenie okien, kominów, koszy oraz miejsc które mogą być narażone na działanie farby.
5.
Pokrywanie powierzchni farbą za pomocą agregatu hydrodynamicznego lub pędzla.
 6. Nakładanie drugiej i ostatecznej warstwy wyrównującej porowatą powierzchnię dachu, nadając jej gładszą strukturę.
7.
Dokładne posprzątanie miejsca pracy.

 

Miasta w których świadczymy nasze usługi w województwie śląskim to m.in.: Tychy, Katowice, Bielsko-biała. Częstochowa, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Racibórz, Sosnowiec, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Ruda Śląska,Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.

Jeśli szukasz firmy oferującej profesjonalne czyszczenia, impregnację i malowanie pokryć na Śląsku, a także na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy!

malowanie blachy trapezowej malowanie blachy