MALOWANIE DACHÓW ŚLĄSK

Wszystkie pokrycia dachowe w wyniku działania czynników atmosferycznych i upływu czasu tracą swoją barwę i atrakcyjny wygląd. Oferujemy malowanie dachów na Śląsku na kolor wybrany przez Klienta. Pomagamy w wyborze farby odpowiedniej do rodzaju pokrycia dachowego.

Przed przystąpieniem do malowania dachu przeprowadzamy wszelkie prace antykorozyjne: czyszczenie, piaskowanie, odtłuszczanie. Swoją ofertę kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także instytucji. Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości malowanej powierzchni, stopnia zabrudzenia i korozji oraz rodzaju pokrycia dachowego. Przygotujemy szybką wycenę. Skontaktuj się z nami!

 

ZAKRES USŁUG 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy renowację wszelkiego typu pokryć dachowych. Zaliczamy tutaj:

  • malowanie dachów
  • mycie czyszczenie dachów
  • impregnacja dachów
  • prace dekarskie
  • malowanie podbitki

Dodatkowo oferujemy: naprawę i uszczelnianie dachów, konserwację i montaż rynien i rur spustowych.

Oferujemy malowanie dachu z blachy, a także ceramiczne betonowe, bitumiczne, drewniane, itd. W swojej pracy wykorzystujemy techniki alpinistyczne, podnośniki oraz drabiny. Efekty naszej pracy można zobaczyć w dziale realizacje.

ETAPY PRAC

1. Kontrola stanu technicznego pokrycia dachowego
2. Aplikacja na dach chemii w formie piany aktywnej ułatwiającej usuwanie zabrudzeń, mchów porostów itd.
3. Mycie dachówki myjkami wysokociśnieniowymi.
4.
Przed malowaniem dachu następuje zabezpieczenie okien, kominów, koszów oraz miejsc które mogą być narażone na działanie farby.
5.
Malowanie dachu agregatem hydrodynamicznym lub pędzlem.
6.
Malowanie dachu – druga i ostateczna warstwa wyrównująca porowatą powierzchnię dachu i nadając jej gładszą strukturę.
7.
Dokładne posprzątanie miejsca pracy.

 

Miasta w których świadczymy nasze usługi w województwie śląskim to m.in.: Tychy, Katowice, Bielsko-biała. Częstochowa, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Racibórz, Sosnowiec, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Ruda Śląska,Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.

Jeśli szukasz firmy oferującej profesjonalne czyszczenia, impregnację i malowanie dachów na Śląsku, a także na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy!