MYCIE OKIEN ŚLĄSK – TYCHY, KATOWICE

Osiadające na oknach brud i kurz zmniejszają ilość wpadającego do pomieszczenia światła, a także zaburzają estetykę budynku. Dlatego oferujemy mycie okien, szyb wystawowy, witryn sklepowych i wszelkiego rodzaju przeszkleń w biurach, przedsiębiorstwach, obiektach usługowych, budynkach instytucji publicznych oraz w prywatnych domach i rezydencjach. Stosujemy sprawdzone  metody, dzięki którymi szklane powierzchni pozostają błyszczące Zapewniamy mycie okien bez smug i zacieków. Specjalne środki chronią szyby przed szybkim zabrudzeniem. Oferujemy mycie okien w Tychach, Katowicach oraz na terenie całego Śląska. W przypadku większych powierzchni świadczymy usługi czyszczenia przeszkleń w całej Polsce.

Zajmujemy się jednorazowymi zleceniami, jak i cyklicznym utrzymaniem okien i przeszkleń w czystości.

 

Metoda alpinistyczna

Metoda ta pozwala na mycie okien na wysokościach. Gdy specyfikacja budynku nie pozwala użyć techniki opartej na dostępie linowym, korzystamy z drabin, podnośników lub metody teleskopowej, opisanej poniżej. Czyszczenie przeszkleń metodą alpinistyczną można zastosować na budynkach o każdej wysokości. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie doświadczenie i umiejętności, które gwarantują zadowolenie każdego Klienta. Cena mycia przeszkleń uzależniona jest od wielkości powierzchni i stopnia zabrudzenia.

 

Metoda teleskopowa – woda demineralizowana 

Woda demineralizowana to jeden z ciekawszych pomysłów zastosowanych do walki z brudnymi przeszkleniami. Posiadamy specjalne urządzenia do czyszczenia i mycia przeszkleń. Specjalna maszyna filtrująca na bieżąco wodę, podaje ją do kija teleskopowego. Długie ramię teleskopu, pozwala na mycie okien do 17 m (ok. 5 pięter).  Woda demineralizowana jest bardzo “miękka” pozbawiona wszelkich minerałów.  Ponadto, dzięki jej właściwościom, myta powierzchnia posiada rozładowany ładunek elektrostatyczny, przez co przez dłuższy czas zachowuje ona czystość (większa odporność na zabrudzenia). Po umyciu przeszkleń, gdy woda wyparowuje nie pozostawia żadnych smug czy zabrudzeń.

Taki sposób mycia elewacji czy przeszkleń jest dużo tańszy niż metody standardowe. Często nie wymaga użycia chemii przemysłowej lub znacznie zminimalizuje jej ilość.

 

Działamy kompleksowo, zajmujemy się czyszczeniem:

  • okien plastikowych,
  • wszelkiego rodzaju przeszkleń,
  • żaluzji,
  • ram okiennych.

Dostosowujemy godziny pracy do potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo czyszczenie różnego rodzaju przeszkleń już od 2,00 PLN m2. Cennik mycia okien ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości czyszczonej powierzchni i stopnia zabrudzenia.

Oferujemy profesjonalne mycie okien Śląsk (Tychy, Katowice, Częstochowa, Zabrze i inne miejscowości) to główny obszar świadczenia naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.